АВТО ВІД RENAULT - ЗАВЖДИ ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ

ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск спеціальної пропозиції на Sandero та Sandero Stepway з роботизованою коробкою, що триватиме тільки до 31 грудня 2016 р. включно в дилерській мережі Renault.

Renault Sandero та Renault Sandero Stepway – популярні моделі на автомобільному ринку України. Саме ці автомобілі з економічними двигунами та сучасною роботизованою коробкою можна придбати за вигідною новорічною пропозицією тільки до кінця грудня 2016 р. у всій дилерській мережі Renault в Україні.

Сучасний Sandero - це міський хетчбек, що втілює нову візуальну концепцію Renault. Невеликий ззовні, зате просторий в середині: простір в салоні оптимізовано задля ще більшого комфорту. З Sandero легко насолоджуватися новими бортовими технологічними особливостями: мультимедійною системою MEDIA NAV з 7-дюймовим сенсорним екраном, бортовим комп'ютером, клімат-контролем, системою R-Plug&Radio тощо.

Надійний Sandero Stepway має сучасний і привабливий дизайн. Автомобіль виглядає доречним не тільки в яскравому світлі вогнів великого міста, але і в сільській місцевості. Збільшений до 197 мм кліренс, нові 16-дюймові колеса і енергоємна підвіска переконають вас у цьому. Відправитися назустріч пригодам подалі від великого міста не означає відмовитися від сучасних технологій.  Sandero Stepway готовий до будь-яких дорожніх умов.

Renault Sandero та Renault Sandero Stepway з новим трициліндровим бензиновим двигуном з турбонаддувом та роботизованою коробкою з’явилися в Україні в дилерській мережі Renault з листопада 2016 р.

Новий двигун розвиває потужність 90 к.с. при 5000 об/хв і крутному моменті 140 Н/м. Це стає можливим завдяки широкому діапазону обертів двигуна, гарантуючи повне задоволення від їзди. При 90% крутного моменту, доступного при 1650 об/хв, забезпечується плавний рух на низьких швидкостях двигуна. В той же час його поступальний характер дозволяє при необхідності легко підвищувати оберти, маючи запас потужності до 5500 об/хв.

У невеликому корпусі двигуна вміщаються надсучасні технології. Результат абсолютно нового конструкторського рішення Renault, цей трициліндровий бензиновий турбодвигун об'ємом 898 см3 повністю виконаний з алюмінію.

Фахівці компанії Renault по двигунах мали чітке завдання на етапі розробки: використати всі можливі способи для підвищення задоволення від керування, при цьому знизити експлуатаційні витрати за рахунок низької витрати палива. Завдяки турбіні з дуже низькою інерційністю (найнижчою на ринку) разом з фазорегулятором - двигун Energy TCe 90 пропонує найкраще на ринку співвідношення задоволення від керування та економії палива.

Запрошуємо відвідати офіційні дилерські центри Renault по всій Україні. Під час візиту в дилерський центр буде можливість:

· познайомитися з моделями Renault;

· провести тест-драйв, а також переконатися на власному досвіді в європейському рівні комфорту автомобілів;

· дізнатися інформацію про акції на автомобілі і сервіс;

· оформити кредит на придбання автомобіля або аксесуарів за допомогою власної програми кредитування Renault Finance;

· отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault.