• Logan MCV
  Дизайн
  Від 422 200 грн.
  запит на придбання
  alt
  alt mobile
  alt mobile
 • Logan MCV
  Дизайн
  alt
  alt mobile
  alt mobile
Гармонійність ліній

Renault Logan MCV отримав акуратні, підкреслені бічні грані та оптимальні габарити універсалу. Динамічності образу надають висхідні підвіконні лінії.

Фірмовий стиль Renault

Деталі екстер’єру поєднуються в неповторний образ Renault, за який його так цінують власники – фірмове освітлення, модернові легкосплавні диски,стильне оформлення радіаторної решітки

LED денні вогні

LED денні ходові вогні мають особливу форму та підкреслюють оригінальність модельного ряду Renault. Вони забезпечують оптимальне освітлення, що гарантує безпеку на дорозі.

Виразна передня частина

LED фари,з’єднані між собою хромованими лініями радіаторної решітки, та хромовані протитуманні фари додають образу Logan MCV той самий безпосередній акцент, який привертає до себе увагу.

Сталеві та алюмінієві диски

Сталеві та алюмінієві колісні диски діаметром 15 або 16 дюймів у стилізованому чи лаконічному дизайні - вдале доповнення класичного стилю Renault Logan MCV

Дизайн інтер'єру

Атмосферність у кожній деталі? Так, це про Logan MCV. Стильне оздоблення, якісні матеріали та корисні технології — тут є усе!

Зручність для водія та пасажирів

Водій комфортно розташовується за кермом та має вільний доступ до всіх важливих елементів салону. Кермо та сидіння регулюються за висотою, що дозволяє підібрати найбільш зручне положення для тривалої

Ергономічність у дизайні – коли все на своїх місцях

Кнопки управління мультимедіа і круїз-контролем – на кермі. Зліва від нього – зручний доступ до регулювання дзеркал заднього огляду, а справа – система MediaNAV із екраном на 7 дюймів.

Деталі, які створюють комфорт

З рівня комплектації Life Renault Logan MCV обладнаний електричними передніми склопідіймачами, а з боку водія – імпульсним з функцією вибору позицій підйому скла, що роблять перебування в авто комфорт

Оздоблення салону

В салоні Renault Logan MCV дійсно комфортно навіть підчас довгих подорожей за рахунок якісної та приємної на дотик оббивки сидінь. У передній центральній частині розміщений зручний підлокітник.

Місця вистачить для всього

Не тільки салон автомобіля місткий та просторий. Багажне відділення – справжня знахідка: завдяки модульному салону можна збільшити й так великий багажний відсік з 573 до 1518 літрів.

Практичність — у деталях!

5 повноцінних місць для пасажирів та об’ємний багажник зі складною поличкоюдозволяють просторо розмістись як водію, так і пасажирам. Спинки задніх сидінь складаються у пропорції 1/3 та 2/3.